Şov ve provokasyon malzemesi yapılmasına müsaade edemeyiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

[ad_1]

Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

“Cumhuriyet 85 milyonun ortak değeridir. Gazi Mustafa Kemal bu ülkenin banisidir. Daha düne kadar affınıza sığınarak söylüyorum. Siz Atatürk’ün askeri değil, itlerisiniz diyenlerle el ele kol kola yürüyenlerin bugün söylediklerinin bizim nazarımızda hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur.

Türkiye’nin ve Türk milletinin onuru, haysiyetini ve onurunu bizim nasıl savunduğumuzu CHP bilmese de tüm dünya çok iyi biliyor. Ülkemizin itibarını bizim nasıl koruduğumuzu muhalefet bilmese de insanlık iyi biliyor. CHP ve şurekası ders vermeyi bıraksınlar. Şayet samimiyseler gitsinler önce bölücü örgütün uzantısı ittifak noktalarından hesap sorsunlar.  Dünkü olayın mecrasından çıkarılarak şov ve provokasyon malzemesi yapılmasına müsaade edemeyiz.

Hele hele müessif bir olay üzerinden milletin inancına ve mukadderatına ahlaksızca dil uzatılmasına hiçbir şekilde mazur göremeyiz. Bu konuda yapılması gereken ne varsa hangi adım atılması gerekiyorsa onu yapmaktan çekinmedik, çekinmeyiz. Dünkü hadiseden dolayı spor camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. 20 yılım futbola geçti. Bunlar gibi tribünden seyretmedim. Tüm kulüplerimizden sporun barışı dayanışmayı işbirliğini temsil eden fair plaf ruhuna samimiyetle sahip çıkmalarını bekliyorum”

 

[ad_2]

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Şov ve provokasyon malzemesi yapılmasına müsaade edemeyiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir