İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’nda, Karali Çay müşterilerini ağırladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

[ad_1]

İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’nda, Karali Çay müşterilerini ağırladı

WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’na, Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, İstanbul PERDER Başkanı Faruk Güzeldere, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Özer, Karali Çay Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karali ile iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Karali Çay, 30 yıldır çayda kaliteyi zirveye taşıyor

Yerelist İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’na katılan Karali Çay açtığı stantta ürünlerini tanıttı, müşterilerini ağırladı. Ziyaretçilerine Karali Çay firması hakkında bilgiler veren Mustafa Karali, 30 yıldır sektörde tüketicilerin taleplerini dikkate alarak kaliteyi daha ileriye taşımaya çalıştıklarını belirtti.

Kalite ödülleri alıyor

Karali Çay’ın Türkiye ve Avrupa’da kalite ödülleri aldığına dikkat çeken Mustafa Karali, ülkede organik çayı ilk üreten firma olduklarını belirterek Araştırma-Geliştirme (AR-GE) faaliyetlerine önem verdiklerini vurguladı.

Ateşe çay kazanı ile yüzde 50 tasarruf

ATEŞE marka çay kazanları ile kazanlarda kalite standartlarını en üst seviyeye taşıdıklarına işaret eden Karali; gaz, su, elektrik, şamandıra ve sensör yazılım sistemi ile yüzde 50’ye varan tasarruf sağlandığını söyledi.

Öte yandan fuara katılan her bir işletme adına PERDER tarafından 1 yetim çocuğun 1 aylık masraflarının karşılanması için Yetim Vakfı’na bağışta bulunuldu.

[ad_2]

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbul Yerel Marketler Buluşması ve Fuarı’nda, Karali Çay müşterilerini ağırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir