Farkındalığın Gücü Derneği’nden ‘Farkındalık Söyleşileri Etkinliği’ 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

[ad_1]

Farkındalığın Gücü Derneği’nden ‘Farkındalık Söyleşileri Etkinliği’ 

Bahar AŞILI-Ferhat BAĞCI/ANKARA-BHA

Farkındalığın Gücü Derneği tarafından düzenlenen ‘Farkındalık Söyleşileri Etkinliği’, Ankara Kent Konseyi binasında gerçekleştirildi.  Farkındalık Söyleşileri Etkinliği kapsamında ‘Nefesten Solunuma’ söyleşisini gerçekleştiren Dr. Ömer Önder, solunumun insan üzerindeki etkileri ve doğru nefes hakkında bilgiler verdi. Etkinliğe Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş katıldı. 

Etkinlikte konuşma yapan Türkiye Kent Konseyleri Birliği ve Ankara Kent Konseyi Başkanı, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanvekili Halil İbrahim Yılmaz, Kent Konseyi ile birden fazla kültürün etkileşim içinde olduğunu ve bu etkileşim sayesinde ön yargıların kırıldığına değindi. Yılmaz, “Ön yargıların kırıldığı bir binada bulunmanızdan duyduğum memnuniyeti arz ederim” dedi. 

Farkındalığın Gücü Derneği Kurucu Başkanı Pınar Ayhan, derneğin çalışmalarının gurur verici olduğunu söyledi. Ayhan derneğin meme kanseri kişilerden oluşan koro olarak faaliyetlerine başladığını, bugün ise dünyada bu koronun tek olduğunu vurguladı. Derneğin asıl amacının farkındalık yaratmak olduğuna değinen Ayhan “Buradaki asıl amaç erken tanı konusunda farkındalık yaratmak” dedi.  

Düzenlenen etkinlik, Farkındalığın Gücü Derneği korosunun konseriyle sona erdi. 

[ad_2]

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Farkındalığın Gücü Derneği’nden ‘Farkındalık Söyleşileri Etkinliği’ 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir