80 gazeteci İsrail tarafından hedef gösterilerek katledildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

[ad_1]

Fahrettin Altun: 80 gazeteci İsrail tarafından hedef gösterilerek katledildi

İletişim Başkanı Altun, yapay zekânın yönetilmesi konusunun insanlığı ve gelecek nesilleri yakından ilgilendiren bir mesele olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Bu süreçte liderlik, planlama ve denetime ihtiyacımız olduğunu söylemiştim. Biz, kendi sektörümüzle medya boyutuyla ilgili olarak ilgili bütün kurum ve kuruluşlarımızla bu alana yatırım yapıyor, kabiliyetlerimizi ve potansiyelimizi geliştirmeye çalışıyor, kısa, orta ve uzun vadeli planlamalarımızı yapıyor, kamusal ve kurumsal denetimler için gerekli yasal altyapılarımızı oluşturmaya çalışıyoruz.

Cumhurbaşkanı’mızın liderliğiyle yeni dönemi iletişimin ve dijitalin yüzyılı olarak tanımlıyor, yapay zekâ teknolojilerinde de onların medyada hakça, hakikat namına kullanımı için çalışıyoruz.”

Konuşmasının son bölümünde, İsrail’in Gazze’deki insanlık dışı saldırılarında şehit düşen AA muhabiri Muntasır Es-Savvaf’a Allah’tan rahmet dileyen İletişim Başkanı Altun, “Anadolu Ajansı camiasına bir kez daha başınız sağ olsun diyorum. Muntasır gibi 80 gazeteci İsrail tarafından hedef gösterilerek katledildi. Küresel adalet nizamı, belki de her şeyden önce bugün on binlerce masumu katleden İsrail’e hesap sormak için bir mecburiyet.” ifadelerini kullandı.

[ad_2]

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
80 gazeteci İsrail tarafından hedef gösterilerek katledildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir